gramyfair
youtube-icon-black

Cheerleaders


Cheerleading (ang. przewodzenie dopingowaniu) – zorganizowane układy składające się z elementów gimnastyki, tańca i akrobacji wykonywane w celu kibicowania zespołom sportowym w czasie meczów. W ramach Stowarzyszenia FST Sport Team od 2014 roku funkcjonuje sekcja cheerleadingu (Cheerleaders FST Sport Team), która pod okiem trenera Artura Cieciórskiego (8 krotnego Mistrza Świata w Disco Freestyle oraz zwycięzcy II edycji You Can Dance) i dzięki Jego doświadczeniu, jest jedną z najbardziej wymagających, ale i najlepiej rozwijających się sekcji sportowych województwa kujawsko-pomorskiego. Tancerki biorą udział w wielu treningach z zakresu gimnastyki z akrobatyką oraz tańca, aby następnie profesjonalnie dopingować drużyny w ogólnopolskich i mędzynarodowych zawodach sportowych, między innymi w XII Mistrzostwach Torunia Żużlu na lodzie czy Speedway Grand Prix.

Stałym elementem w występach Cheerleaders FST Sport Team są zawody PGE Ekstraliga (http://speedwayekstraliga.pl/) rozgrywane na Motoarena Toruń.

Aby dołączyć do zespołu Cheerleadrs FST Sport Team, należy przesłać swoją aplikację na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapraszamy!


youtube-icon-black Zapraszamy na nasz kanał YouTube
youtube-icon-black Zapraszamy na nasz kanał Facebook