gramyfair
youtube-icon-black

Bieganie


Bieganie jest jednym z najbardziej efektywnych ćwiczeń aerobowych, a jednocześnie nie wymaga dużych nakładów finansowych. Dzięki bieganiu wzmocnisz układ krwionośny i odpornościowy, zredukujesz napięcie wywołane stresem i bardzo mocno dotlenisz organizm. Ponadto bieganie sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej. Jednak każdy, kto zaczynał kiedyś biegać, wie jak trudne mogą być początki. Brak tchu od pierwszej minuty, ból nóg, a czasem nawet nudności jeżeli przesadzimy. Wiele osób rezygnuje z biegania zanim poczuje przyjemność jaka może z niego płynąć ponieważ nie może przejść początkowych, męczących etapów. Jeśli chcesz zacząć biegać właściwie, tak aby nie zrobić sobie krzywdy a wyciągnąć z tego maksimum korzyści, dołącz do nas.

Członkowie Stowarzyszenie FST Sport Team odnoszą duże sukcesy w ramach działającej przy Stowarzyszeniu Sekcji biegowej. Nasi zawodnicy mają wiele zapału, siły i chęci podczas kolejnych zawodów. Wśród osób najbardziej wytrwałych pod sztandarem Stowarzyszenia FST Sport Team na największe wyróżnienie zasługują nasi czołowi biegacze: Anna Dworakowska oraz Daniel Więcławski, którzy od 2013 roku biorą udział w biegach Run Toruń na dystansie 10km. Uczestniczyli także m.in. w Półmaratonie Poznańskim w 2014 i 2015 roku, Biegu w Mikołajewie oraz Dysze Anny Wazówny oraz Ultramaratonie w 2014 roku.

Nie masz z kim biegać? Nie wiesz jak zacząć? Skontaktuj się z Koordynatorem sekcji biegaczy FST Sport Team: Daniel Więcławski, kom: + 48 692 453 053, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.